Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Odwilż

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Odwilż ogląda w tym momencie: 50 użytkowników (44 na telefonach)
plakat Odwilż cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Odwilż wszystkie odcinki

Opis

Szczecin, przełom zimy i wiosny. W lodowatej wodzie na brzegu Odry znalezione zostaje ciało młodej kobiety. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Katarzyna Zawieja (w tej roli Katarzyna Wajda), trzydziestokilkuletnia policjantka, która nie daje łatwo za wygraną. Szybko okazuje się, że w śledztwie nie chodzi wyłącznie o… Obejrzyj serial Odwilż online już teraz.

Odwilż - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Odwilż zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Odwilż, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Odwilż gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Odwilż całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Odwilż cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się