Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

MEGAN Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film MEGAN po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
MEGAN cały film
Tweetnij

MEGAN cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 1 godz. 42 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.3/10

Opis

Gemma projektuje realistyczną lalkę, która zwie się M3GAN i programuje jej sztuczną inteligencję. Kiedy siostrzenica Cady zostaje nagle osierocona, robotyczna zabawka ma się z nią zaprzyjaźnić. Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem, ale z czasem opiekuńcza natura maszyny ujawnia swoją złośliwą stronę, której nikt… Obejrzyj MEGAN cały film po polsku już teraz.

O całym filmie MEGAN:

Cały film MEGAN z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to M3GAN) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Gerard Johnstone. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu MEGAN z 2023r. to: science fiction, horror, komedia. Widzowie ocenili ten film na 7.3 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu MEGAN online.

Filmy podobne do MEGAN:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj MEGAN
16:08
16
08
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:50

MEGAN cały film

Aby obejrzeć MEGAN cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. MEGAN z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

M3GAN cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 7.3/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

MEGAN gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie MEGAN gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć MEGAN cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się