Użytkownik Aga394 właśnie się zarejestrował i rozpoczął oglądanie filmu Avatar istota wody. X
WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj MEGAN cały film

MEGAN ogląda w tym momencie: 63 użytkowników (37 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat MEGAN cały film
Tweetnij

MEGAN cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 2h
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.7/10

Opis

Gemma projektuje realistyczną lalkę, która zwie się M3GAN i programuje jej sztuczną inteligencję. Kiedy siostrzenica Cady zostaje nagle osierocona, robotyczna zabawka ma się z nią zaprzyjaźnić. Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem, ale z czasem opiekuńcza natura maszyny ujawnia swoją złośliwą stronę, której nikt… Obejrzyj MEGAN cały film online już teraz.

Obejrzyj MEGAN
07:14
07
14
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 09:14
Brak komentarzy

MEGAN cały film

Aby obejrzeć MEGAN cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. MEGAN z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

MEGAN gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie MEGAN gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć MEGAN cały film online już teraz.