Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Asterix i Obeliks: Imperium Smoka Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Asterix i Obeliks: Imperium Smoka po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

O czym jest Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka cały film?

W wiosce Galów pojawia się księżniczka Sass-Yi, córka cesarzowej chińskiej, która prosi Asteriksa i Obeliksa o pomoc. Jej matka została uwięziona przez zdradzieckiego księcia, który pragnie przejąć tron cesarstwa. Asterix i Obelix wyruszają w podróż do dalekowschodniego cesarstwa, aby uwolnić cesarzową i pomóc odzyskać władzę, przy pomocy z magicznego napoju.

Podczas misji Asterix zakochuje się w córce cesarzowej, co staje się problematyczne, ponieważ nie jest on jedyny. Kupidemaiks również odkrywa miłość do księżniczki i obaj rywalizują o jej serce, co może utrudnić Galom realizację ich misji.

Istotnym wątkiem i postacią jest również Juliusz Cezar, który, pragnąc udowodnić swoją potęgę Kleopatrze, rozszerza swoje terytoria na Azję, mając na celu podbicie całego cesarstwa chińskiego. Ostatecznie dochodzi do starcia między Rzymianami, którzy zgromadzili potężną armię, a siłami uwolnionej cesarzowej i galami, których celem jest obrona Chin.

Asterix i Obeliks: Imperium Smoka cały film
Tweetnij

Asterix i Obeliks: Imperium Smoka cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 2 godz.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 4.8/10

Opis

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i… Obejrzyj Asterix i Obeliks: Imperium Smoka cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Asterix i Obeliks: Imperium Smoka:

Cały film Asterix i Obeliks: Imperium Smoka z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to Astérix & Obélix : LEmpire du Milieu) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Francja. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Guillaume Canet. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Asterix i Obeliks: Imperium Smoka z 2023r. to: przygodowy, komedia, familijny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 4.8/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Asterix i Obeliks: Imperium Smoka cały film online.

Filmy podobne do Asterix i Obeliks: Imperium Smoka:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Asterix i Obeliks: Imperium Smoka
08:45
08
45
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 10:45
Seria Asterix i Obelix Seria Asterix i Obelix
SERIA

Asterix i Obelix

CZĘŚĆ 5
Asterix i Obeliks: Imperium Smoka -

Asterix i Obeliks: Imperium Smoka cały film

Aby obejrzeć Asterix i Obeliks: Imperium Smoka cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Asterix i Obeliks: Imperium Smoka z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Astérix & Obélix : LEmpire du Milieu cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 4.8/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Asterix i Obeliks: Imperium Smoka gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Asterix i Obeliks: Imperium Smoka gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Asterix i Obeliks: Imperium Smoka cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się