Użytkownik Aga394 właśnie się zarejestrował i rozpoczął oglądanie filmu Avatar istota wody. X
WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Gdzie jest generał... cały film

Gdzie jest generał... ogląda w tym momencie: 48 użytkowników (41 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Gdzie jest generał... cały film
Tweetnij

Gdzie jest generał... cały film

Rok produkcji: 1963
Czas trwania: 2h
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.7/10

Opis

Jest wiosna 1945 roku, w starym zamku, gdzieś na późniejszych ziemiach zachodnich, urządza sobie kryjówkę niemiecki generał, uciekający przed nacierającą armią radziecką. Nie wie, że parę metrów pod jego stopami, na straży zgromadzonych w piwnicy beczek z winem, czuwa czerwonoarmistka, Marusia. Do tej samej warowni… Obejrzyj Gdzie jest generał... cały film online już teraz.

Obejrzyj Gdzie jest generał...
07:34
07
34
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 09:34
Brak komentarzy

Gdzie jest generał... cały film

Aby obejrzeć Gdzie jest generał... cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Gdzie jest generał... z 1963 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Gdzie jest generał... gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Gdzie jest generał... gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Gdzie jest generał... cały film online już teraz.