Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Gdzie jest generał...

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Gdzie jest generał... po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Gdzie jest generał... cały film
Tweetnij

Gdzie jest generał... cały film

Rok produkcji: 1963
Czas trwania: 1 godz. 35 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.2/10

Opis

Jest wiosna 1945 roku, w starym zamku, gdzieś na późniejszych ziemiach zachodnich, urządza sobie kryjówkę niemiecki generał, uciekający przed nacierającą armią radziecką. Nie wie, że parę metrów pod jego stopami, na straży zgromadzonych w piwnicy beczek z winem, czuwa czerwonoarmistka, Marusia. Do tej samej warowni… Obejrzyj Gdzie jest generał... cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Gdzie jest generał...:

Cały film Gdzie jest generał... z 1963 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Tadeusz Chmielewski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Jak rozpętałem drugą wojnę światową z 1970 roku. Gatunki filmu Gdzie jest generał... z 1963r. to: komedia, wojenny. Widzowie ocenili ten film na 7.2 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Gdzie jest generał... online.

Filmy podobne do Gdzie jest generał...:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Gdzie jest generał...
23:17
23
17
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 00:52

Gdzie jest generał... cały film

Aby obejrzeć Gdzie jest generał... cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Gdzie jest generał... z 1963 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Gdzie jest generał... gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Gdzie jest generał... gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Gdzie jest generał... cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się