Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski cały film
Tweetnij

Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski cały film

Rok produkcji: 1987
Czas trwania: 1 godz. 26 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.4/10

Opis

Nasi starzy znajomi, absolwenci Akademii Policyjnej, tym razem sami zamieniają się w belfrów. Szkolą ochotników, cywilów, którzy chcą sformować patrol obywatelski do walki z pleniącą się przestępczością… Obejrzyj Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski:

Cały film Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski z 1987 roku (oryginalny tytuł filmu to Police Academy 4: Citizens on Patrol) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Jim Drake. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski z 1987r. to: komedia, kryminalny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.4/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski cały film online.

Filmy podobne do Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski
00:58
00
58
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 02:24
Seria Policyjna opowieść Seria Policyjna opowieść
SERIA

Policyjna opowieść

CZĘŚĆ 4

Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski cały film

Aby obejrzeć Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski z 1987 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Police Academy 4: Citizens on Patrol cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1987 roku, której widzowie dali ocenę 5.4/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się