Użytkownik Aga394 właśnie się zarejestrował i rozpoczął oglądanie filmu Avatar istota wody. X
WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Policyjna opowieść 3: Superglina cały film

Policyjna opowieść 3: Superglina ogląda w tym momencie: 57 użytkowników (24 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Policyjna opowieść 3: Superglina cały film
Tweetnij

Policyjna opowieść 3: Superglina cały film

Rok produkcji: 1992
Czas trwania: 2h
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.7/10

Opis

Kevin Chan, najlepszy policjant w Hongkongu, stara się przeniknąć do grupy przestępczej, która zajmuje się przemytem rakiet. W tym celu pomaga dealerowi narkotykowemu w ucieczce z więzienia, dzięki czemu zdobywa zaufanie szefa mafii. Z jego prawdziwym życiem wiąże go tylko policjantka Jessica. Po pewnym czasie Kevin… Obejrzyj Policyjna opowieść 3: Superglina cały film online już teraz.

Obejrzyj Policyjna opowieść 3: Superglina
16:20
16
20
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:20
Seria Policyjna opowieść Seria Policyjna opowieść
SERIA

Policyjna opowieść

CZĘŚĆ 3
Brak komentarzy

Policyjna opowieść 3: Superglina cały film

Aby obejrzeć Policyjna opowieść 3: Superglina cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Policyjna opowieść 3: Superglina z 1992 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Policyjna opowieść 3: Superglina gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Policyjna opowieść 3: Superglina gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Policyjna opowieść 3: Superglina cały film online już teraz.