Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Kogel Mogel 3

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Kogel Mogel 3 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Cały film Kogel Mogel 3, wyjątkowa polska produkcja z 2019 roku, przenosi nas w świat śmiechu, niespodzianek i miłosnych zawirowań. To kontynuacja uwielbianej komedii, która wraca z nowymi przygodami bohaterów i jeszcze większą dawką humoru.

O czym jest Kogel Mogel 3?

W najnowszej odsłonie historii, po wielu latach, Kasia nie jest już żoną Pawła Zawady, który podjął decyzję o stałym zamieszkaniu w Holandii. Teraz Kasia mieszka spokojnie z matką w swojej rodzimej wiosce, pełniąc rolę dyrektorki lokalnej szkoły. Jednak spokój zostaje nagle zachwiany, gdy do kraju powraca syn byłych małżonków, Marcin Zawada. Marcin spędził wiele lat u ojca w Holandii i teraz chce rozkręcić swój własny biznes w Polsce, otwierając dyskotekę i uprawiając "roślinki" z Holandii. Choć ma wiele planów, szybko wpada w tarapaty, co prowadzi do serii humorystycznych sytuacji.

W "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" pojawiają się również dobrze znane postaci - Wolańscy z Warszawy. Docent Marian i jego żona Barbara przechodzą przez kryzys małżeński, a ich syn Piotruś nieco beztrosko cieszy się życiem u boku starszej żony. Dodatkowo, rodzina Wolańskich powiększa się o nową postać - zagubioną córkę Agnieszkę. Jej losy splatają się z Kasią i Marcinem w niezwykły sposób, tworząc zawirowania pełne niespodzianek.

Kontynuacja kultowej polskiej komedii

W filmie Kogel Mogel 3 widzowie znajdą jeszcze więcej śmiechu, wzruszeń i zaskakujących zwrotów akcji. To film, który przypomina nam, że życie jest pełne niespodzianek i że nawet w najtrudniejszych chwilach można znaleźć powód do uśmiechu. Nie tylko główni bohaterowie, ale także postaci poboczne tworzą kolorowy i pełen życia świat, który skłania do refleksji nad miłością, relacjami i codziennymi wyborami.

Obejrzyj Kogel Mogel 3 cały film online

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" to film, który bawi, wzrusza i przypomina, że życie to nieustanny miszmasz niespodzianek. Przez nowe przygody Kasi, Marcina i Wolańskich przekonujemy się, że nawet w chaosie codzienności można znaleźć wartość i miłość. Film jest pełen pozytywnej energii i dowcipu, sprawiając, że widzowie nieustannie trzymają kciuki za bohaterów i ich wyjątkową podróż. To wszystko sprawia, że warto obejrzeć Kogel Mogel 3 cały film. Możesz to zrobić online, bez wychodzenia z domu dzięki naszej stronie.

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 cały film
Tweetnij

Kogel Mogel 3 cały film

Rok produkcji: 2019
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 4.9/10

Opis

Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (… Obejrzyj Kogel Mogel 3 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Miszmasz czyli Kogel Mogel 3:

Cały film Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 z 2019 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Kordian Piwowarski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 z 2019r. to: komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 4.9/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 cały film online.

Filmy podobne do Kogel Mogel 3:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
17:23
17
23
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:03
Seria Kogel Mogel Seria Kogel Mogel
SERIA

Kogel Mogel

CZĘŚĆ 3
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 -

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 cały film

Aby obejrzeć Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 z 2019 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się