Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Galimatias, czyli Kogel-mogel II

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Galimatias, czyli Kogel-mogel II po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Galimatias, czyli Kogel-mogel II cały film
Tweetnij

Galimatias, czyli Kogel-mogel II cały film

Rok produkcji: 1989
Czas trwania: 1 godz. 33 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.9/10

Opis

Dalsze losy bohaterów komedii Kogel-mogel. Kasia i Paweł urządzają dom. On pragnie dziecka, ona chce studiować. Ojciec Kasi obiecuje, że po urodzeniu się wnuków przepisze na nich swoją ziemię. Młodzi zakładają hodowlę owiec. Przyjeżdżają do nich w odwiedziny państwo Wolańscy, u których dziewczyna kiedyś pracowała jako… Obejrzyj Galimatias, czyli Kogel-mogel II cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Galimatias, czyli Kogel-mogel II:

Cały film Galimatias, czyli Kogel-mogel II z 1989 roku (oryginalny tytuł filmu to Galimatias, czyli kogel-mogel II) to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Roman Załuski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Kogel-mogel z 1988 roku. Gatunki filmu Galimatias, czyli Kogel-mogel II z 1989r. to: komedia. Widzowie ocenili ten film na 6.9 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Galimatias, czyli Kogel-mogel II online.

Filmy podobne do Galimatias, czyli Kogel-mogel II:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Galimatias, czyli Kogel-mogel II
05:51
05
51
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 07:24
Seria Kogel Mogel Seria Kogel Mogel
SERIA

Kogel Mogel

CZĘŚĆ 2

Galimatias, czyli Kogel-mogel II cały film

Aby obejrzeć Galimatias, czyli Kogel-mogel II cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Galimatias, czyli Kogel-mogel II z 1989 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Galimatias, czyli kogel-mogel II cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1989 roku, której widzowie dali ocenę 6.9/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Galimatias, czyli Kogel-mogel II gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Galimatias, czyli Kogel-mogel II gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Galimatias, czyli Kogel-mogel II cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się