Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Ups! Arka odpłynęła Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Ups! Arka odpłynęła po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Ups! Arka odpłynęła cały film
Tweetnij

Ups! Arka odpłynęła cały film

Rok produkcji: 2015
Czas trwania: 1 godz. 25 min.
Rodzaj: animowany
IMDb Logo 6.3/10

Opis

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają... przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel… Obejrzyj Ups! Arka odpłynęła cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Ups! Arka odpłynęła:

Cały film Ups! Arka odpłynęła z 2015 roku (oryginalny tytuł filmu to Ooops! Noah Is Gone...) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Belgia, Niemcy. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Toby Genkel. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Zadziwiający kot Maurycy z 2022 roku. Gatunki filmu Ups! Arka odpłynęła z 2015r. to: przygodowy, komedia, familijny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Ups! Arka odpłynęła cały film online.

Filmy podobne do Ups! Arka odpłynęła:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Ups! Arka odpłynęła
16:44
16
44
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:09

Ups! Arka odpłynęła cały film

Aby obejrzeć Ups! Arka odpłynęła cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Ups! Arka odpłynęła z 2015 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Ooops! Noah Is Gone... cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2015 roku, której widzowie dali ocenę 6.3/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Ups! Arka odpłynęła gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Ups! Arka odpłynęła gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Ups! Arka odpłynęła cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się