Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Nimfomanka, część I Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Nimfomanka, część I po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Nimfomanka, część I cały film
Tweetnij

Nimfomanka, część I cały film

Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 1 godz. 58 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.9/10

Opis

Seligman znajduje na ulicy półprzytomną i pobitą Joe. Zabiera ją do swojego domu. Kobieta dochodząc do siebie, opowiada mu o swoim życiu i erotycznych doznaniach. Obejrzyj Nimfomanka, część I cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Nimfomanka, część I:

Cały film Nimfomanka, część I z 2013 roku (oryginalny tytuł filmu to Nymphomaniac: Vol. I) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Belgia, Dania, Francja, Niemcy, Wielka Brytania. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Lars von Trier. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Nimfomanka, część II z 2013 roku. Gatunki filmu Nimfomanka, część I z 2013r. to: dramat. Widzowie ocenili ten film na 6.9 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Nimfomanka, część I online.

Filmy podobne do Nimfomanka, część I:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Nimfomanka, część I
11:02
11
02
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 13:00
Seria Nimfomanka Seria Nimfomanka
SERIA

Nimfomanka

CZĘŚĆ 1
Nimfomanka, część I -

Nimfomanka, część I cały film

Aby obejrzeć Nimfomanka, część I cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Nimfomanka, część I z 2013 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Nymphomaniac: Vol. I cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2013 roku, której widzowie dali ocenę 6.9/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Nimfomanka, część I gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Nimfomanka, część I gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Nimfomanka, część I cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się