Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Proceder

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Proceder po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Fabuła całego filmu Proceder

Cały film Proceder to poruszający film opowiadający historię życia Tomasza Chady, który był polskim raperem i poetą, a także jedną z najważniejszych postaci na rodzimej scenie muzycznej. Film przedstawia jego niełatwe dzieciństwo, trudną młodość oraz walkę o uznanie w świecie muzyki hip-hop.

Akcja całego filmu rozpoczyna się w biednej dzielnicy Sosnowiec w latach 90. Tomasz Chada jako młody chłopak marzy o lepszym życiu i spełnieniu swoich artystycznych ambicji. Jednakże otaczające go trudne warunki społeczne, narkotyki i przemoc sprawiają, że jego droga do sukcesu jest niezwykle trudna i wyboista.

Mimo przeciwności losu, Tomasz nie traci marzeń. Wspierany przez matkę i brata, których miłość i wsparcie są dla niego niezmiernie ważne, postanawia podjąć walkę o swoje miejsce w świecie muzyki. Zaczyna tworzyć teksty, które wyrażają jego frustracje, nadzieje i życiowe doświadczenia.

Ważnym punktem zwrotnym w życiu Chady jest spotkanie z mentorem - doświadczonym raperem, który widzi potencjał młodego artysty i postanawia pomóc mu w rozwoju kariery. Dzięki tej relacji, Tomasz odkrywa własny styl i wkrótce staje się rozpoznawalnym artystą na polskiej scenie hip-hopowej.

Główna rola

Główną rolę w filmie odegrał utalentowany aktor Piotr Witkowski. Jego wcielenie się w postać Tomasza Chady było zaskakująco autentyczne. Ogrodnik potrafił przekazać widzom emocje i lęki, jakie towarzyszyły bohaterowi w trudnych momentach, czyniąc go niezapomnianym.

Czy warto obejrzeć film Proceder?

Proceder cały film to produkcja, która porusza nie tylko miłośników kultury hip-hopowej, ale również wszystkich widzów, którzy szukają inspiracji do pokonywania trudności, realizacji swoich marzeń i wiary w siebie. Autentyczna gra aktorska wspaniałej obsady sprawia, że film wciąga widzów w emocjonalną podróż przez życie niezwykłego rapera i poety, zostawiając po sobie głęboki ślad w sercach widzów. Sprawia to, że ten film koniecznie należy obejrzeć.

Proceder cały film
Tweetnij

Proceder cały film

Rok produkcji: 2019
Czas trwania: 2 godz. 17 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.3/10

Opis

Tomasz Chada (Piotr Witkowski) nawija rapowe kawałki, pali trawę, a w wolnych chwilach kradnie bryki dla warszawskiej mafii. Złodziejski proceder traktuje jako etap przejściowy – chce tworzyć muzykę. Łudzi się, że dzięki szybko zarobionej kasie będzie mógł wynająć studio, nagrać płytę i zerwać z przeszłością. Ale życie… Obejrzyj Proceder cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Proceder:

Cały film Proceder z 2019 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Michał Węgrzyn. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Krime Story. Love Story z 2022 roku. Gatunki filmu Proceder z 2019r. to: dramat, biograficzny. Widzowie ocenili ten film na aż 8.3 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Proceder:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Proceder
21:35
21
35
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 23:52

Proceder cały film

Aby obejrzeć Proceder cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Proceder z 2019 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Proceder gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Proceder gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Proceder cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się