Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Apollo 13 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Apollo 13 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Apollo 13 cały film
Tweetnij

Apollo 13 cały film

Rok produkcji: 1995
Czas trwania: 2 godz. 20 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.6/10

Opis

Podczas rutynowego lotu w kosmos na pokładzie statku Apollo 13 następuje wybuch. Obejrzyj Apollo 13 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Apollo 13:

Cały film Apollo 13 z 1995 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Ron Howard. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Anioły i demony z 2009 roku. Gatunki filmu Apollo 13 z 1995r. to: dramat, przygodowy. Widzowie ocenili ten film na 7.6 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Apollo 13 online.

Filmy podobne do Apollo 13:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Apollo 13
11:01
11
01
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 13:21
Apollo 13 -

Apollo 13 cały film

Aby obejrzeć Apollo 13 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Apollo 13 z 1995 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Apollo 13 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Apollo 13 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Apollo 13 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się