Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Człowiek ze złotym pistoletem Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Człowiek ze złotym pistoletem po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Człowiek ze złotym pistoletem cały film
Tweetnij

Człowiek ze złotym pistoletem cały film

Rok produkcji: 1974
Czas trwania: 2 godz. 5 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.4/10

Opis

Francisco Scaramanga płatny zabójca wzywa na pojedynek Agenta Bonda. Obejrzyj Człowiek ze złotym pistoletem cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Człowiek ze złotym pistoletem:

Cały film Człowiek ze złotym pistoletem z 1974 roku (oryginalny tytuł filmu to The Man with the Golden Gun) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Guy Hamilton. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Goldfinger z 1964 roku. Gatunki filmu Człowiek ze złotym pistoletem z 1974r. to: przygodowy, akcji, dreszczowiec. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.4/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Człowiek ze złotym pistoletem cały film online.

Filmy podobne do Człowiek ze złotym pistoletem:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Człowiek ze złotym pistoletem
21:56
21
56
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 00:01
Seria James Bond Seria James Bond
SERIA

James Bond

CZĘŚĆ 9

Człowiek ze złotym pistoletem cały film

Aby obejrzeć Człowiek ze złotym pistoletem cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Człowiek ze złotym pistoletem z 1974 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Man with the Golden Gun cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1974 roku, której widzowie dali ocenę 6.4/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Człowiek ze złotym pistoletem gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Człowiek ze złotym pistoletem gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Człowiek ze złotym pistoletem cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się