Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Goldfinger Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Goldfinger po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Goldfinger cały film
Tweetnij

Goldfinger cały film

Rok produkcji: 1964
Czas trwania: 1 godz. 50 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.4/10

Opis

Tym razem agent 007 otrzymuje zadania rozpracowania milionera Aurica Goldfingera, podejrzewanego o przemyt złota. W trakcie misji Bond odkrywa, że Auriz zamierza dokonać napadu na Fort Knox i zrabować znajdujące się tam złoto. Nie mając, wyjścia rusza do jego siedzibym by go powstrzymać. Towarzyszy mu Jill Masterson,… Obejrzyj Goldfinger cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Goldfinger:

Cały film Goldfinger z 1964 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Guy Hamilton. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Diamenty są wieczne z 1971 roku. Gatunki filmu Goldfinger z 1964r. to: przygodowy, akcji, dreszczowiec. Widzowie ocenili ten film na 7.4 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Goldfinger online.

Filmy podobne do Goldfinger:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Goldfinger
07:16
07
16
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 09:06
Seria James Bond Seria James Bond
SERIA

James Bond

CZĘŚĆ 3

Goldfinger cały film

Aby obejrzeć Goldfinger cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Goldfinger z 1964 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Goldfinger gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Goldfinger gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Goldfinger cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się