Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Życie jest cudem Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Życie jest cudem po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Życie jest cudem cały film
Tweetnij

Życie jest cudem cały film

Rok produkcji: 2004
Czas trwania: 2 godz. 35 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.3/10

Opis

Dawno temu, w odległej bałkańskiej republice, Serb o imieniu Luka budował tory kolejowe. Budował je dla turystów, by mogli przyjechać i podziwiać jego piękny kraj. Luka bardzo kochał swoją żonę Jadrankę - szaloną śpiewaczkę operową - i syna Milosa. Ale wkrótce wybuchła wojna serbsko-bośniacka. Jadranka uciekła z… Obejrzyj Życie jest cudem cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Życie jest cudem:

Cały film Życie jest cudem z 2004 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Francja, Włochy. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Emir Kusturica. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Życie jest cudem z 2004r. to: romans, dramat, komedia. Widzowie ocenili ten film na 7.3 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Życie jest cudem online.

Filmy podobne do Życie jest cudem:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Życie jest cudem
07:13
07
13
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 09:48

Życie jest cudem cały film

Aby obejrzeć Życie jest cudem cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Życie jest cudem z 2004 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Życie jest cudem gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Życie jest cudem gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Życie jest cudem cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się