Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Zła kobieta Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Zła kobieta po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Zła kobieta cały film
Tweetnij

Zła kobieta cały film

Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 1 godz. 32 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.6/10

Opis

Wulgarna i niestroniąca od używek oraz rozrywki Elizabeth pracuje jako nauczycielka. Szuka bogatego męża, by jak najszybciej porzucić ten fach. Obejrzyj Zła kobieta cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Zła kobieta:

Cały film Zła kobieta z 2011 roku (oryginalny tytuł filmu to Bad Teacher) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Jake Kasdan. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Jumanji: Przygoda w dżungli z 2017 roku. Gatunki filmu Zła kobieta z 2011r. to: komedia, romans. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.6/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Zła kobieta cały film online.

Filmy podobne do Zła kobieta:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Zła kobieta
17:57
17
57
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:29
Zła kobieta -

Zła kobieta cały film

Aby obejrzeć Zła kobieta cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Zła kobieta z 2011 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Bad Teacher cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2011 roku, której widzowie dali ocenę 5.6/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Zła kobieta gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Zła kobieta gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Zła kobieta cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się