Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Szybcy i wściekli 10 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Szybcy i wściekli 10 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Spiś treści:

Fabuła całego filmu Szybcy i Wściekli 10

Akcja filmu Szybcy i Wściekli 10 rozpoczyna się w słynnym domu Dominica Toretto, gdzie pojawiają się postacie znane nam z poprzednich części, takie jak Mia Toretto, Letty, czy też Han. Nasi bohaterowie wiodą sielankowe życie na przedmieściach Los Angeles.

Dom Toretto i jego rodzina prześcignęli dotychczas każdego wroga, lecz tym razem wyzwanie postawi im nowy przeciwnik, którym jest Dante, czyli syn Reyesa (wroga Doma i jego rodziny z poprzednich części).

Nasi bohaterowie lądują w Rzymie, gdzie Dante atakuję członków rodziny Toretto. Okazuje się on być najgroźniejszym przeciwnikiem z jakim kiedykolwiek mieli oni do czynienia. Od tego momentu nie tylko Dante ściga naszych bohaterów, ponieważ robi to również Włoska policja.

Następnie akcja filmu toczy się w wielu popularnych miejscach na całym świecie, m.in. w Brazylii, czy też Portugalii. Ostatecznym ciosem dla Doma jest moment, w którym dowiaduje się on, że głównym celem Dantego jest jego syn (Brian Toretto).

Obsada i twórcy filmu

Film został wyreżyserowany przez Louisa Leterriera, znanego z takich filmów jak Iluzja z 2013 roku, czy też Transporter 2. Jest to jego pierwsza styczność z serią Fast and Furious.

W filmie zagrało wiele znanych z poprzednich części aktorów oraz kilku nowych, grających główne role:

  • Vin Diesel (Dom Toretto)
  • Michelle Rodriguez (Letty)
  • Sung Kang (Han)
  • Jason Momoa (Dante - czarny charakter)
  • Jordana Brewster (Mia Toretto)
  • Charlize Theron (Cipher)
  • Christopher Brian, pseudonim Ludacris (Tej Parker)
  • John Cena - czyli znany wrestler (Jakob Toretto)

Czy warto obejrzeć Szybcy i Wściekli 10?

Szybcy i Wściekli 10 to film, który na pewno zasługuje na obejrzenie. Jest to kontynuacja kultowej już wyścigowej sagi filmowej, która zapadła w kartach historii jako jedna z najpopularniejszych serii filmowych wszechczasów.

Budżet filmu to aż 340 milionów, który pozwolił na stworzenie produkcji na najwyższym, światowym poziomie. Sprawia to, że film ogląda się świetnie, również osobom, które nie interesują się motoryzacją.

Gdzie obejrzeć Szybcy i Wściekli 10 i pozostałe części serii?

Wszystkie części serii filmowej Szybcy i Wściekli, w tym cały film Szybcy i Wściekli 10 można obejrzeć na stronie wyszukiwarkafilmow.pl. Jeżeli chcesz sprawdzić chronologiczną kolejność serii oraz obejrzeć każdą część z osobna, zajrzyj na stronę z wszystkimi częściami Szybkich i Wściekłych.

Szybcy i wściekli 10 cały film
Tweetnij

Szybcy i wściekli 10 cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 2 godz. 21 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.9/10

Opis

Dom Toretto i jego rodzina po raz kolejny muszą zmierzyć się z nowym wrogiem. Tym razem jest on groźniejszy, niż ci, z którymi dotychczas mieli do czynienia. Obejrzyj Szybcy i wściekli 10 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Szybcy i wściekli 10:

Cały film Szybcy i wściekli 10 z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to Fast X) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Louis Leterrier. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Starcie tytanów z 2010 roku. Gatunki filmu Szybcy i wściekli 10 z 2023r. to: akcji, kryminalny, dreszczowiec. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.9/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Szybcy i wściekli 10 cały film online.

Filmy podobne do Szybcy i wściekli 10:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Szybcy i wściekli 10
16:19
16
19
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:40
Seria Szybcy i wściekli Seria Szybcy i wściekli
SERIA

Szybcy i wściekli

CZĘŚĆ 10
Szybcy i wściekli 10 -

Szybcy i wściekli 10 cały film

Aby obejrzeć Szybcy i wściekli 10 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Szybcy i wściekli 10 z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Fast X cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 5.9/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Szybcy i wściekli 10 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Szybcy i wściekli 10 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli 10 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się