Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Resident Evil: Zagłada Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Resident Evil: Zagłada po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Resident Evil: Zagłada cały film
Tweetnij

Resident Evil: Zagłada cały film

Rok produkcji: 2007
Czas trwania: 1 godz. 35 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.2/10

Opis

Po katastrofie w Racoon City, Alice (Milla Jovovich) wraz z grupą ocalałych wyrusza na Alaske, przez pustynię Nevada, by po raz kolejny stawić czoło Korporacji "Umbrella". W pościg za nią wyruszają spragnione krwi zombie. Obejrzyj Resident Evil: Zagłada cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Resident Evil: Zagłada:

Cały film Resident Evil: Zagłada z 2007 roku (oryginalny tytuł filmu to Resident Evil: Extinction) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Kanada, Francja, Niemcy, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Russell Mulcahy. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Teen Wolf: Nastoletni wilkołak - Film z 2023 roku. Gatunki filmu Resident Evil: Zagłada z 2007r. to: horror, akcji, science fiction. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.2/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Resident Evil: Zagłada cały film online.

Filmy podobne do Resident Evil: Zagłada:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Resident Evil: Zagłada
22:25
22
25
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 00:00
Seria Resident Evil Seria Resident Evil
SERIA

Resident Evil

CZĘŚĆ 3
Resident Evil: Zagłada -

Resident Evil: Zagłada cały film

Aby obejrzeć Resident Evil: Zagłada cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Resident Evil: Zagłada z 2007 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Resident Evil: Extinction cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2007 roku, której widzowie dali ocenę 6.2/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Resident Evil: Zagłada gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Resident Evil: Zagłada gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Resident Evil: Zagłada cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się