Użytkownik Aga394 właśnie się zarejestrował i rozpoczął oglądanie filmu Avatar istota wody. X
WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Geneza planety małp cały film

Geneza planety małp ogląda w tym momencie: 46 użytkowników (41 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Geneza planety małp cały film
Tweetnij

Geneza planety małp cały film

Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 2h
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.7/10

Opis

Will Rodman (James Franco) to wybitnej klasy specjalista pracujący nad stworzeniem leku na Alzheimera. Po latach prac naszemu bohaterowi udaje się stworzyć ALZ 112. Szczepionka przetestowana zostaje na małpach i powoduje wzrost ich inteligencji. W połączeniu ze złym traktowaniem zwierząt prowadzi to do ich buntu i chęci… Obejrzyj Geneza planety małp cały film online już teraz.

Obejrzyj Geneza planety małp
17:08
17
08
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:08
Seria Planeta Małp Seria Planeta Małp
SERIA

Planeta Małp

CZĘŚĆ 7
Brak komentarzy

Geneza planety małp cały film

Aby obejrzeć Geneza planety małp cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Geneza planety małp z 2011 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Geneza planety małp gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Geneza planety małp gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Geneza planety małp cały film online już teraz.