Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Planeta małp Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Planeta małp po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Planeta małp cały film
Tweetnij

Planeta małp cały film

Rok produkcji: 2001
Czas trwania: 0min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 0.0/10

Opis

Kapitan Leo Davidson ląduje na planecie przypominającej nieco Ziemię. Wkrótce okazuje się, że ową planetą rządzą małpy dowodzone przez kapitana Attara. Attar jest zwolennikiem całkowitej eksterminacji rodzaju ludzkiego... Obejrzyj Planeta małp cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Planeta małp:

Cały film Planeta małp z 2001 roku (oryginalny tytuł filmu to Planet of the Apes) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: . Za cały film odpowiedzialny jest reżyser . Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Pasażerowie z 2016 roku. Gatunki filmu Planeta małp z 2001r. to: . Film został oceniony przez widzów na ocenę 0.0/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Planeta małp cały film online.

Filmy podobne do Planeta małp:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Planeta małp
10:15
10
15
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 10:15
Seria Planeta Małp Seria Planeta Małp
SERIA

Planeta Małp

CZĘŚĆ 6
Planeta małp -

Planeta małp cały film

Aby obejrzeć Planeta małp cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Planeta małp z 2001 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Planet of the Apes cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2001 roku, której widzowie dali ocenę 0.0/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Planeta małp gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Planeta małp gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Planeta małp cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się