Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Bitwa o Planetę Małp Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Bitwa o Planetę Małp po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Bitwa o Planetę Małp cały film
Tweetnij

Bitwa o Planetę Małp cały film

Rok produkcji: 1973
Czas trwania: 1 godz. 33 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.7/10

Opis

Po wydarzeniach z Podboju Planety Małp między ludźmi a małpami zapanował kruchy pokój. Niestety nie wszyscy chcą utrzymać ten stan rzeczy. Po jakimś czasie dochodzi więc do starcia małp dowodzonych przez okrutnego Aldo i mutantów mieszkających w skażonym mieście. Pośrodku tego konfliktu pozostają ludzie i małpy pragnący… Obejrzyj Bitwa o Planetę Małp cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Bitwa o Planetę Małp:

Cały film Bitwa o Planetę Małp z 1973 roku (oryginalny tytuł filmu to Battle for the Planet of the Apes) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser J. Lee Thompson. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Podbój Planety Małp z 1972 roku. Gatunki filmu Bitwa o Planetę Małp z 1973r. to: akcji, science fiction. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.7/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Bitwa o Planetę Małp cały film online.

Filmy podobne do Bitwa o Planetę Małp:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Bitwa o Planetę Małp
06:45
06
45
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 08:18
Seria Planeta Małp Seria Planeta Małp
SERIA

Planeta Małp

CZĘŚĆ 5
Bitwa o Planetę Małp -

Bitwa o Planetę Małp cały film

Aby obejrzeć Bitwa o Planetę Małp cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Bitwa o Planetę Małp z 1973 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Battle for the Planet of the Apes cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1973 roku, której widzowie dali ocenę 5.7/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Bitwa o Planetę Małp gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Bitwa o Planetę Małp gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Bitwa o Planetę Małp cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się