Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Podbój Planety Małp Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Podbój Planety Małp po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Podbój Planety Małp cały film
Tweetnij

Podbój Planety Małp cały film

Rok produkcji: 1972
Czas trwania: 1 godz. 28 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.1/10

Opis

W niedalekiej przyszłości naukowcy zdołali zwiększyć możliwości małp, które stały się niemal tak inteligentne jak ludzie. Osiągnięcie to wykorzystano robiąc z małp różnego typu służących, zwierzątka domowe i niewolników. Pewnego dnia młody Cesar, widząc okrucieństwo ludzi postanawia wszcząć bunt przeciw nim. Obejrzyj Podbój Planety Małp cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Podbój Planety Małp:

Cały film Podbój Planety Małp z 1972 roku (oryginalny tytuł filmu to Conquest of the Planet of the Apes) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser J. Lee Thompson. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Bitwa o Planetę Małp z 1973 roku. Gatunki filmu Podbój Planety Małp z 1972r. to: akcji, science fiction. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.1/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Podbój Planety Małp cały film online.

Filmy podobne do Podbój Planety Małp:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Podbój Planety Małp
00:47
00
47
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 02:15
Seria Planeta Małp Seria Planeta Małp
SERIA

Planeta Małp

CZĘŚĆ 4
Podbój Planety Małp -

Podbój Planety Małp cały film

Aby obejrzeć Podbój Planety Małp cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Podbój Planety Małp z 1972 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Conquest of the Planet of the Apes cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1972 roku, której widzowie dali ocenę 6.1/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Podbój Planety Małp gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Podbój Planety Małp gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Podbój Planety Małp cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się