Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

W podziemiach Planety Małp Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film W podziemiach Planety Małp po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
W podziemiach Planety Małp cały film
Tweetnij

W podziemiach Planety Małp cały film

Rok produkcji: 1970
Czas trwania: 1 godz. 35 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.1/10

Opis

Po zaginięciu pierwszej misji z ziemi zostaje wysłany drugi statek kosmiczny. Również tym razem wpada on w wir czasowy i rozbija się na planecie opanowanej przez inteligentne małpy. Ocalały z katastrofy astronauta Brent, rozpoczyna poszukiwania poprzedniej załogi. Przypadkiem natrafia na podziemne miasto zamieszkałe… Obejrzyj W podziemiach Planety Małp cały film po polsku już teraz.

O całym filmie W podziemiach Planety Małp:

Cały film W podziemiach Planety Małp z 1970 roku (oryginalny tytuł filmu to Beneath the Planet of the Apes) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Ted Post. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu W podziemiach Planety Małp z 1970r. to: przygodowy, science fiction, tajemnica. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.1/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć W podziemiach Planety Małp cały film online.

Filmy podobne do W podziemiach Planety Małp:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj W podziemiach Planety Małp
16:34
16
34
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:09
Seria Planeta Małp Seria Planeta Małp
SERIA

Planeta Małp

CZĘŚĆ 2
W podziemiach Planety Małp -

W podziemiach Planety Małp cały film

Aby obejrzeć W podziemiach Planety Małp cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. W podziemiach Planety Małp z 1970 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Beneath the Planet of the Apes cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1970 roku, której widzowie dali ocenę 6.1/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

W podziemiach Planety Małp gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie W podziemiach Planety Małp gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć W podziemiach Planety Małp cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się