Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Mechanik Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Mechanik po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Mechanik cały film
Tweetnij

Mechanik cały film

Rok produkcji: 2004
Czas trwania: 1 godz. 41 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.5/10

Opis

Trevor Rzeźnik nie zmrużył oka od roku. Zmęczenie znacznie pogarsza jego stan zdrowia. Gdy w warsztacie pojawia się nowy pracownik Ivan, Rzeźnik zaczyna czuć się przez niego obserwowany. Wkrótce nieświadomie doprowadza do wypadku, w którym jeden z kolegów traci rękę. Robotnicy żądają, by odszedł z pracy, co wywołuje u… Obejrzyj Mechanik cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Mechanik:

Cały film Mechanik z 2004 roku (oryginalny tytuł filmu to The Machinist) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Belgia, Hiszpania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Brad Anderson. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Połączenie z 2013 roku. Gatunki filmu Mechanik z 2004r. to: dreszczowiec, dramat. Widzowie ocenili ten film na 7.5 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Mechanik online.

Filmy podobne do Mechanik:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Mechanik
05:44
05
44
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 07:25

Mechanik cały film

Aby obejrzeć Mechanik cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Mechanik z 2004 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Machinist cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2004 roku, której widzowie dali ocenę 7.5/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Mechanik gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Mechanik gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Mechanik cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się