Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Kogel mogel

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Kogel mogel po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Kogel-mogel cały film
Tweetnij

Kogel mogel cały film

Rok produkcji: 1988
Czas trwania: 1 godz. 45 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.5/10

Opis

Kasia Solska zdała maturę, chce się wyrwać ze wsi, na której mieszka do miasta, chce studiować. Ojciec planuje wydać ją za mąż za bogatego gospodarza. Konflikt kończy się potajemną ucieczką Kasi do Warszawy, bo tam chce studiować pedagogikę. Jest sama, bez mieszkania i środków na utrzymanie. Przypadkowo zostaje opiekunką… Obejrzyj Kogel mogel cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Kogel-mogel:

Cały film Kogel-mogel z 1988 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Roman Załuski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Galimatias, czyli Kogel-mogel II z 1989 roku. Gatunki filmu Kogel-mogel z 1988r. to: komedia. Widzowie ocenili ten film na 7.5 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Kogel-mogel online.

Filmy podobne do Kogel mogel:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Kogel-mogel
23:26
23
26
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 01:11
Seria Kogel Mogel Seria Kogel Mogel
SERIA

Kogel Mogel

CZĘŚĆ 1

Kogel-mogel cały film

Aby obejrzeć Kogel-mogel cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Kogel-mogel z 1988 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Kogel-mogel gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Kogel-mogel gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Kogel-mogel cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się