Użytkownik Aga394 właśnie się zarejestrował i rozpoczął oglądanie filmu Avatar istota wody. X
WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Carrie cały film

Carrie ogląda w tym momencie: 44 użytkowników (29 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Carrie cały film
Tweetnij

Carrie cały film

Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 2h
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.7/10

Opis

Remake filmu z roku 1976 na podstawie powieści Stephena Kinga. Wychowana przez fanatyczkę religijną Carrie (Chloë Grace Moretz) jest prześladowana przez swoich rówieśników. Nastolatka odkrywa w sobie zdolności telekinetyczne, nad którymi chce zapanować, a następnie wykorzystać je przeciwko swoim oprawcom. Obejrzyj Carrie cały film online już teraz.

Obejrzyj Carrie
07:37
07
37
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 09:37
Brak komentarzy

Carrie cały film

Aby obejrzeć Carrie cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Carrie z 2013 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Carrie gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Carrie gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Carrie cały film online już teraz.