Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Carrie Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Carrie po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Carrie cały film
Tweetnij

Carrie cały film

Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.0/10

Opis

Remake filmu z roku 1976 na podstawie powieści Stephena Kinga. Wychowana przez fanatyczkę religijną Carrie (Chloë Grace Moretz) jest prześladowana przez swoich rówieśników. Nastolatka odkrywa w sobie zdolności telekinetyczne, nad którymi chce zapanować, a następnie wykorzystać je przeciwko swoim oprawcom. Obejrzyj Carrie cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Carrie:

Cały film Carrie z 2013 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Kimberly Peirce. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Carrie z 2013r. to: dramat, horror. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.0/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Carrie cały film online.

Filmy podobne do Carrie:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Carrie
05:59
05
59
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 07:39

Carrie cały film

Aby obejrzeć Carrie cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Carrie z 2013 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Carrie gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Carrie gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Carrie cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się