Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Wyścig z mordercą Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wyścig z mordercą po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Wyścig z mordercą cały film
Tweetnij

Wyścig z mordercą cały film

Rok produkcji: 2002
Czas trwania: 1 godz. 33 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.0/10

Opis

Heather traci życie pod kołami samochodu. Jej matka, Chantal podejrzewa że córka nie zginęła przypadkowo. Znajduje jej pamiętnik. Dzwoni z prośbą o pomoc do znajomej Lacey. Ta wkrótce zjawia się u niej. Jest świadkiem jak niejaki Curtis strzela do Chantal i ucieka, zabierając ze sobą pamiętnik. Umierająca kobieta daje… Obejrzyj Wyścig z mordercą cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Wyścig z mordercą:

Cały film Wyścig z mordercą z 2002 roku (oryginalny tytuł filmu to Pretend You Dont See Her) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Kanada. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser René Bonnière. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Wyścig z mordercą z 2002r. to: kryminalny, dramat. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.0/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Wyścig z mordercą cały film online.

Filmy podobne do Wyścig z mordercą:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Wyścig z mordercą
06:42
06
42
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 08:15

Wyścig z mordercą cały film

Aby obejrzeć Wyścig z mordercą cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Wyścig z mordercą z 2002 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Pretend You Dont See Her cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2002 roku, której widzowie dali ocenę 6.0/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Wyścig z mordercą gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wyścig z mordercą gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Wyścig z mordercą cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się