Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Menu Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Menu po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Menu cały film
Tweetnij

Menu cały film

Rok produkcji: 2022
Czas trwania: 1 godz. 47 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.2/10

Opis

Pewna młoda para przybywa na przybrzeżną wyspę, gdzie odwiedza ekskluzywną restaurację. Szef tamtejszej kuchni przygotował wystawne menu z szokującymi niespodziankami. Obejrzyj Menu cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Menu:

Cały film Menu z 2022 roku (oryginalny tytuł filmu to The Menu) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Mark Mylod. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Menu z 2022r. to: horror, dreszczowiec, komedia. Widzowie ocenili ten film na 7.2 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Menu online.

Filmy podobne do Menu:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Menu
23:38
23
38
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 01:25

Menu cały film

Aby obejrzeć Menu cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Menu z 2022 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Menu cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2022 roku, której widzowie dali ocenę 7.2/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Menu gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Menu gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Menu cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się