Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Wredne dziewczyny Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wredne dziewczyny po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Wredne dziewczyny cały film
Tweetnij

Wredne dziewczyny cały film

Rok produkcji: 2004
Czas trwania: 1 godz. 37 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.1/10

Opis

Wychowana w afrykańskim buszu przez rodziców zoologów Cady Heron (Lindsay Lohan) myśli, że potrafi przetrwać „dyktat najśliczniejszych” w najdzikszym nawet środowisku. Ale prawo dżungli nabiera dla niej całkiem nowego znaczenia, gdy po powrocie do Stanów jako piętnastolatka pierwszy raz idzie do szkoły. Szukając swego… Obejrzyj Wredne dziewczyny cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Wredne dziewczyny:

Cały film Wredne dziewczyny z 2004 roku (oryginalny tytuł filmu to Mean Girls) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Kanada, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Mark Waters. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Jak w niebie z 2005 roku. Gatunki filmu Wredne dziewczyny z 2004r. to: komedia. Widzowie ocenili ten film na 7.1 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Wredne dziewczyny online.

Filmy podobne do Wredne dziewczyny:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Wredne dziewczyny
23:25
23
25
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 01:02
Wredne dziewczyny -

Wredne dziewczyny cały film

Aby obejrzeć Wredne dziewczyny cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Wredne dziewczyny z 2004 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Mean Girls cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2004 roku, której widzowie dali ocenę 7.1/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Wredne dziewczyny gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wredne dziewczyny gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Wredne dziewczyny cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się