Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

After Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film After po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Spiś treści:

Fabuła całego filmu After

Tessa Young, ambitna studentka i kochająca córka, wstępuje do uniwersyteckiego świata z optymizmem i szeroko zakrojonymi planami. Ma wyraźną ścieżkę kariery i wizję siebie jako osoby, którą pragnie się stać. Jj pieczołowicie skonstruowane plany rozpadają się, kiedy krzyżuje jej drogę intrygująca postać - Hardin Scott.

W jego spojrzeniu tli się mroczna tajemnica, jego skóra jest przetykana kalejdoskopem tatuaży, a jego persona krzyczy buntowniczą postawą. Stał się on symbolem wszystkiego, czego Tessa starannie unikała, ale po pamiętnym spotkaniu nad jeziorem, Hardin staje się obiektem tęsknot Tessy.

Hardin ukazuje Tessie, która do tej pory była niewinna i skrajnie przyzwoita, świat pełen nieskończonych emocji, doświadczeń i namiętności, o których nie śniła. Tessa przechodzi gwałtowną metamorfozę i nic nie jest takie samo. Wszystko staje się jeszcze bardziej skomplikowane, kiedy na światło dzienne wychodzi ciemna tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

Obsada filmu

Rok 2019 to czas, kiedy entuzjaści kina na całym globie z niecierpliwością czekali na premierę filmowej adaptacji bestsellerowej powieści "After", w reżyserii Jenny Gage. Ten film zdobył powszechne uznanie, głównie dzięki swojej wybitnej obsadzie. Pozwólcie, że przedstawię Wam kluczowe postacie filmu "After", które nadają całości niesamowitej głębi.

Josephine Langford zasłynęła rolą Tessy Young, ambitnej uczennicy, która pod wpływem przeżytych emocji przechodzi intensywną metamorfozę. Jej kreacja zdobyła serca widzów, ukazując podróż młodej kobiety w stronę nowych horyzontów uczuć i namiętności. Langford genialnie przedstawiła ewolucję Tessy, od niewinnej dziewczyny do młodej damy, która doświadcza kluczowych momentów swojego życia.

Hardin Scott, tajemniczy buntownik, który zakłóca porządek w życiu Tessy, to dzieło brytyjskiego aktora - Hero Fiennes Tiffina. Hero, będący siostrzeńcem słynnych Ralph'a i Josepha Fiennesów, wprowadza do swojej roli nutę buntowniczego czaru i zawiłej ciemności. Jego wcielenie w postać Hardina było niezbędne dla realistycznego i intensywnego wydźwięku filmu.

W obsadzie "After" możemy zobaczyć również inne wybitne talenty, takie jak Selma Blair, która gra matkę Tessy, czy Pia Mia jako Tristan. Ich wkład w film jest bezcenny, dodają bowiem głębi kontekstu, w którym historia Tessy i Hardina nabiera życia.

Cała załoga aktorska filmu "After" w wyjątkowy sposób uchwyciła złożoność i napięcie miłości, jakie zawarte było w powieści, przenosząc je na ekran kinowy. Ten zespół utalentowanych aktorów sprawił, że "After cały film" to niezapomniane kinowe doświadczenie, które pozostaje w pamięci długo po opuszczeniu sali kinowej. Dla tych, którzy cenią "After" oraz dla kinomaniaków pragnących doświadczyć prawdziwej emocjonalnej odysei, ten film to absolutny must-see na kinowej mapie.

Czy warto obejrzeć after?

Na pewno warto obejrzeć cały film After, ze względu na skomplikowane wątki uczuciowe, które mogą nam pokazać strefy relacji międzyludzkich, o których dotychczas nie mieliśmy pojęcia. Poza tym, oglądanie filmu After sprawie dużą przyjemność.

Gdzie obejrzeć After?

Wyszukiwarka Filmów to miejsce, gdzie możecie obejrzeć wszystkie części serii filmowej "After", w tym również film After z 2019 roku. Trwa on 1 godzinę i 40 minut.

After cały film
Tweetnij

After cały film

Rok produkcji: 2019
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.3/10

Opis

Tessa rozpoczyna wymarzone studia. Jej uporządkowany świat staje na głowie, kiedy poznaje buntowniczego Hardina. Obejrzyj After cały film po polsku już teraz.

O całym filmie After:

Cały film After z 2019 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Jenny Gage. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu After z 2019r. to: dramat, erotyczny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć After cały film online.

Filmy podobne do After:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj After
00:23
00
23
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 02:03
Seria After Seria After
SERIA

After

CZĘŚĆ 1

After cały film

Aby obejrzeć After cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. After z 2019 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

After gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie After gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć After cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się