Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Apokawixa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Apokawixa po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Cały film Apokawixa z 2022 roku to unikalna produkcja, która ukazuje historię grupy młodych ludzi stawiających czoła wyzwaniom dorastania. Ta apokaliptyczna opowieść wciąga widza w wir niezwykłych zdarzeń, które zmieniają losy bohaterów.

Fabuła filmu Apokawixa

Fabuła filmu skupia się na grupie licealistów, którzy zostają zaproszeni na imprezę w nadmorskiej posiadłości syna milionera. Już w drodze do miejsca spotkania, bohaterowie doświadczają dziwnych wydarzeń, a samo wydarzenie okazuje się być kulminacją narastających obaw - wybucha epidemia zombie.

Obsada

Obsada filmu "Apokawixa" dostarcza autentycznych kreacji, które dodają głębi opowieści. Młodzi aktorzy angażują widza w przeżycia swoich postaci, ukazując ich strach, niepewność i siłę w walce z zombie. Twórcy filmu zręcznie łączą wątki epidemii zombie z tematem dojrzewania, tworząc kompleksową opowieść. W obsadzie zobaczymy między innymi aktorów:

  • Mikołaj Kubacki jako Kamil
  • Waleria Gorobets jako Aga
  • Natalia Pitry jako Mycha
  • Mariusz Urbaniec jako Mario
  • Alicja Narkiewicz jako Tola
  • Aleksander Kaleta jako Max
  • Marta Stalmierska jako
  • jako Jagna

Czy warto obejrzeć film Apokawixa?

Film "Apokawixa" przenosi widza w świat pełen tajemnic, niebezpieczeństw i nadziei. Emocjonująca akcja tworzy niezapomniany seans filmowy, który wciąga widzów. Zdecydowanie warto obejrzeć Apokawixa cały film, możesz to zrobić online.

Apokawixa cały film
Tweetnij

Apokawixa cały film

Rok produkcji: 2022
Czas trwania: 2 godz.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.3/10

Opis

Grupa maturzystów zmęczonych lockdownami postanawia zorganizować imprezę życia nad morzem. Obejrzyj Apokawixa cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Apokawixa:

Cały film Apokawixa z 2022 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Xawery Żuławski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Mowa ptaków z 2019 roku. Gatunki filmu Apokawixa z 2022r. to: komedia, horror. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Apokawixa cały film online.

Filmy podobne do Apokawixa:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Apokawixa
08:52
08
52
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 10:52
Apokawixa -

Apokawixa cały film

Aby obejrzeć Apokawixa cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Apokawixa z 2022 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Apokawixa gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Apokawixa gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Apokawixa cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się