Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Taksówkarz Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Taksówkarz po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Taksówkarz cały film
Tweetnij

Taksówkarz cały film

Rok produkcji: 1976
Czas trwania: 1 godz. 53 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.3/10

Opis

Weteran wojny w Wietnamie zatrudnia się jako taksówkarz. Jeżdżąc wieczorami po nowojorskich ulicach, dochodzi do wniosku, że musi rozprawić się z robactwem tego miasta. Obejrzyj Taksówkarz cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Taksówkarz:

Cały film Taksówkarz z 1976 roku (oryginalny tytuł filmu to Taxi Driver) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Martin Scorsese. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Infiltracja z 2006 roku. Gatunki filmu Taksówkarz z 1976r. to: dramat, dreszczowiec, kryminalny. Widzowie ocenili ten film na aż 8.3 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Taksówkarz:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Taksówkarz
09:10
09
10
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 11:03
Taksówkarz -

Taksówkarz cały film

Aby obejrzeć Taksówkarz cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Taksówkarz z 1976 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Taxi Driver cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1976 roku, której widzowie dali ocenę 8.3/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Taksówkarz gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Taksówkarz gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Taksówkarz cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się