Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Dzień świstaka Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Dzień świstaka po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Dzień świstaka cały film
Tweetnij

Dzień świstaka cały film

Rok produkcji: 1993
Czas trwania: 1 godz. 41 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.0/10

Opis

Phil, prezenter telewizyjnej prognozy pogody, przyjeżdża do małego miasteczka, by zrelacjonować Dzień Świstaka. Następnego ranka stwierdza, że wciąż jest ten sam dzień. Obejrzyj Dzień świstaka cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Dzień świstaka:

Cały film Dzień świstaka z 1993 roku (oryginalny tytuł filmu to Groundhog Day) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Harold Ramis. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film W krzywym zwierciadle: Wakacje z 1983 roku. Gatunki filmu Dzień świstaka z 1993r. to: dramat, fantasy, komedia, romans. Widzowie ocenili ten film na 8.0 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Dzień świstaka online.

Filmy podobne do Dzień świstaka:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Dzień świstaka
21:14
21
14
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 22:55
Dzień świstaka -

Dzień świstaka cały film

Aby obejrzeć Dzień świstaka cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Dzień świstaka z 1993 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Groundhog Day cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1993 roku, której widzowie dali ocenę 8.0/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Dzień świstaka gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Dzień świstaka gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Dzień świstaka cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się