Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Walkiria Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Walkiria po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Walkiria cały film
Tweetnij

Walkiria cały film

Rok produkcji: 2008
Czas trwania: 2 godz. 1 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.1/10

Opis

II Wojna Światowa. Po powrocie z Afryki Północnej pułkownik Stauffenberg przystępuje do spisku oficerów Wehrmachtu, mającego na celu zabicie Hitlera i odsunięcie nazistów od władzy w Niemczech. Obejrzyj Walkiria cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Walkiria:

Cały film Walkiria z 2008 roku (oryginalny tytuł filmu to Valkyrie) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone, Niemcy. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Bryan Singer. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Bohemian Rhapsody z 2018 roku. Gatunki filmu Walkiria z 2008r. to: biograficzny, dramat, dreszczowiec, wojenny. Widzowie ocenili ten film na 7.1 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Walkiria online.

Filmy podobne do Walkiria:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Walkiria
22:11
22
11
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 00:12

Walkiria cały film

Aby obejrzeć Walkiria cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Walkiria z 2008 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Valkyrie cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2008 roku, której widzowie dali ocenę 7.1/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Walkiria gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Walkiria gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Walkiria cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się