Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

WALL·E Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film WALL·E po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
WALL·E cały film
Tweetnij

WALL·E cały film

Rok produkcji: 2008
Czas trwania: 1 godz. 38 min.
Rodzaj: animowany
IMDb Logo 8.4/10

Opis

Daleka przyszłość. Ziemię opuszczoną przez ludzi próbuje uprzątnąć uroczy robot WALL.E. Pewnego dnia na planetę przybywa EVE – przepiękna, nowoczesna maszyna, która szuka oznak życia. Obejrzyj WALL·E cały film po polsku już teraz.

O całym filmie WALL·E:

Cały film WALL·E z 2008 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Andrew Stanton. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Gdzie jest Nemo? z 2003 roku. Gatunki filmu WALL·E z 2008r. to: familijny, fantasy, komedia, przygodowy, romans, science fiction. Widzowie ocenili ten film na aż 8.4 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do WALL·E:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj WALL·E
05:32
05
32
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 07:10

WALL·E cały film

Aby obejrzeć WALL·E cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. WALL·E z 2008 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

WALL·E gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie WALL·E gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć WALL·E cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się