Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Avengers: Koniec gry Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Avengers: Koniec gry po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Fabuła całego filmu Avengers: Koniec gry

Wyruszymy na niezwykłą misję, która rozpocznie się po wydarzeniach tragicznej "Wojny Nieskończoności". Po spektakularnej klęsce Avengersów pod rządami bezwzględnego Thanosa, pozostali bohaterowie Marvela – Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye – muszą stawić czoła swoim największym lękom i przeszłości. Postanawiają podjąć ostatnią, desperacką próbę przywrócenia utraconego ładu w kosmosie i przywrócenia upadłych bohaterów do życia.

Naszych ukochanych superbohaterów czeka pełna niespodzianek podróż w czasie i przestrzeni, a ich lojalność oraz umiejętności zostaną wystawione na próbę. Wielkie poświęcenie, determinacja i nieustępliwa wiara w lepszą przyszłość połączą ich siły w walce o przetrwanie wszechświata. Czy Avengersi odnajdą drogę do zwycięstwa i ocalenia wszystkich istnień? Odpowiedź na to pytanie kryje się w fascynującym całym filmie Avengers: Koniec Gry.

Obsada filmu

Ten unikalny film nie tylko zachwyca wyjątkowym widowiskiem, ale również zapewnia widzom niezapomniany zespół aktorski. Gwiazdy Hollywood wcielają się w ikoniczne postacie, przynosząc im życie i charakter:

  • Robert Downey Jr. jako Tony Stark / Iron Man: Geniusz, miliarder, playboy, filantrop – kultowy lider Avengersów, który udowadnia, że prawdziwym bohaterem można być bez supermocy.
  • Chris Evans jako Steve Rogers / Kapitan Ameryka: Odważny przywódca, który symbolizuje ideały patriotyzmu i odwagi, gotowy poświęcić wszystko dla dobra innych.
  • Chris Hemsworth jako Thor: Potężny bóg piorunów, którego humor i odwaga stanowią doskonałe połączenie.
  • Mark Ruffalo jako Bruce Banner / Hulk: Genialny naukowiec, który potrafi zmienić się w zieloną, niszczycielską bestię.
  • Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff / Czarna Wdowa: Tajemnicza i brawurowa szpiegini, której przeszłość skrywa wiele sekretów.
  • Jeremy Renner jako Clint Barton / Hawkeye: Niewiarygodnie precyzyjny łucznik, którego lojalność dla swoich przyjaciół nie zna granic.

To tylko kilka z niezwykłych postaci, które spotkamy w filmie Avengers: Koniec Gry. Każdy aktor wnosi swoje niepowtarzalne talenty i energię, sprawiając, że obraz ten jest prawdziwym majstersztykiem kina.

Czy warto i gdzie obejrzeć Avengers: Koniec gry cały film online?

Avengers: Koniec gry zdecydowanie wpisał się do kart historii, jako jedna z najlepszych części serii filmowej Avengers. Film jest zdecydowanie wart obejrzenia, podobnie jak pozostałe części serii. Avengers: Koniec gry cały film obejrzysz online po rejestracji.

Avengers: Koniec gry cały film
Tweetnij

Avengers: Koniec gry cały film

Rok produkcji: 2019
Czas trwania: 3 godz. 2 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.4/10

Opis

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa Avengersi starają się zrobić wszystko, co konieczne, aby pokonać szalonego tytana. Obejrzyj Avengers: Koniec gry cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Avengers: Koniec gry:

Cały film Avengers: Koniec gry z 2019 roku (oryginalny tytuł filmu to Avengers: Endgame) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialni są reżyserzy: Anthony Russo, Joe Russo. Wzięli oni kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Avengers: Koniec gry z 2019r. to: akcji, science fiction. Widzowie ocenili ten film na aż 8.4 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Avengers: Koniec gry:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Avengers: Koniec gry
06:17
06
17
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 09:19
Seria Avengers Seria Avengers
SERIA

Avengers

CZĘŚĆ 4
Avengers: Koniec gry -

Avengers: Koniec gry cały film

Aby obejrzeć Avengers: Koniec gry cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Avengers: Koniec gry z 2019 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Avengers: Endgame cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2019 roku, której widzowie dali ocenę 8.4/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Avengers: Koniec gry gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Avengers: Koniec gry gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Avengers: Koniec gry cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się