Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Planeta 51 Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Planeta 51 po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Planeta 51 cały film
Tweetnij

Planeta 51 cały film

Rok produkcji: 2009
Czas trwania: 1 godz. 31 min.
Rodzaj: animowany
IMDb Logo 5.8/10

Opis

Nowy film twórców „Shreka”! Typowi mieszkańcy planety mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji. 16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem „NASA”. Obejrzyj Planeta 51 cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Planeta 51:

Cały film Planeta 51 z 2009 roku (oryginalny tytuł filmu to Planet 51) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Hiszpania, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Jorge Blanco. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Planeta 51 z 2009r. to: familijny, komedia, science fiction, przygodowy. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.8/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Planeta 51 cały film online.

Filmy podobne do Planeta 51:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Planeta 51
17:06
17
06
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:37
Planeta 51 -

Planeta 51 cały film

Aby obejrzeć Planeta 51 cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Planeta 51 z 2009 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Planet 51 cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2009 roku, której widzowie dali ocenę 5.8/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Planeta 51 gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Planeta 51 gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Planeta 51 cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się