Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Poprawczak Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Poprawczak po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Poprawczak cały film
Tweetnij

Poprawczak cały film

Rok produkcji: 2010
Czas trwania: 1 godz. 31 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.2/10

Opis

Troje nastolatków trafia do izby zatrzymań dla młodocianych przestępców w Montanie: porywczy Butch 17 lat, kobieciarz Davis 16 i młody, niebezpieczny Angel 15. Od razu są napastowani, wykorzystywani i obrażani przez innych więźniów. Ich strażnik Goodyear staje się okrutny, kiedy odmawiają sypania na swoich stręczycieli. Zaprzyjaźniają się z nieakceptowanym Maxem, który twierdzi, że ma AIDS i znajdują sposoby by przetrwać, a nawet dobrze prosperować w takim miejscu. Obejrzyj Poprawczak cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Poprawczak:

Cały film Poprawczak z 2010 roku (oryginalny tytuł filmu to Dog Pound) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Kanada, Francja, Wielka Brytania. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Kim Chapiron. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Poprawczak z 2010r. to: dramat. Widzowie ocenili ten film na 7.2 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Poprawczak online.

Filmy podobne do Poprawczak:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Poprawczak
15:50
15
50
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:21
Poprawczak -

Poprawczak cały film

Aby obejrzeć Poprawczak cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Poprawczak z 2010 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Dog Pound cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2010 roku, której widzowie dali ocenę 7.2/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Poprawczak gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Poprawczak gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Poprawczak cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się