Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Idealne matki Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Idealne matki po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Idealne matki cały film
Tweetnij

Idealne matki cały film

Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.1/10

Opis

Lil i Roz są przyjaciółkami od najmłodszych lat. W dorosłym życiu trzymają się razem, mieszkają w sąsiadujących ze sobą, położonych nad oceanem domach. Lil niedawno została wdową, mąż Roz wyjechał do Sydney, by wykładać na uniwersytecie. Każda z kobiet ma syna. Obaj są młodymi, atrakcyjnymi mężczyznami, którzy dnie spędzają na surfowaniu i opalaniu się na plaży. Za sprawą pocałunku jednego z synów sielankowy spokój wkrótce zostanie przerwany, a życie kobiet zmienia się nie do poznania. Obejrzyj Idealne matki cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Idealne matki:

Cały film Idealne matki z 2013 roku (oryginalny tytuł filmu to Adore) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Francja, Australia. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Anne Fontaine. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Niewinne z 2016 roku. Gatunki filmu Idealne matki z 2013r. to: dramat. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.1/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Idealne matki cały film online.

Filmy podobne do Idealne matki:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Idealne matki
15:20
15
20
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:00
Idealne matki -

Idealne matki cały film

Aby obejrzeć Idealne matki cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Idealne matki z 2013 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Adore cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2013 roku, której widzowie dali ocenę 6.1/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Idealne matki gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Idealne matki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Idealne matki cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się