Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Oskar i pani Róża Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Oskar i pani Róża po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Oskar i pani Róża cały film
Tweetnij

Oskar i pani Róża cały film

Rok produkcji: 2009
Czas trwania: 1 godz. 45 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.5/10

Opis

10-letni, ciężko chory Oscar podsłuchuje rozmowę między lekarzem, a własnymi rodzicami, z której wynika, że niedługo umrze. Nikt nie chce mu tego powiedzieć wprost, więc Oscar, na znak protestu przestaje rozmawiać ze wszystkimi, oprócz pewnej przypadkowo poznanej kobiety. Obejrzyj Oskar i pani Róża cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Oskar i pani Róża:

Cały film Oskar i pani Róża z 2009 roku (oryginalny tytuł filmu to Oscar et la dame rose) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Belgia, Kanada, Francja. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Éric-Emmanuel Schmitt. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Oskar i pani Róża z 2009r. to: dramat. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.5/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Oskar i pani Róża cały film online.

Filmy podobne do Oskar i pani Róża:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Oskar i pani Róża
17:26
17
26
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:11
Oskar i pani Róża -

Oskar i pani Róża cały film

Aby obejrzeć Oskar i pani Róża cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Oskar i pani Róża z 2009 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Oscar et la dame rose cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2009 roku, której widzowie dali ocenę 6.5/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Oskar i pani Róża gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Oskar i pani Róża gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Oskar i pani Róża cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się