Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Tajemniczy ogród Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Tajemniczy ogród po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Tajemniczy ogród cały film
Tweetnij

Tajemniczy ogród cały film

Rok produkcji: 1993
Czas trwania: 1 godz. 42 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.4/10

Opis

Młoda Brytyjka urodzona i wychowana w Indiach traci swoich rodziców w trzęsieniu ziemi. Wraca do Anglii, by zamieszkać w zamku swoich wuja. Jej wujek jest bardzo zdystansowany z powodu śmierci żony przed dziesięciu laty. Zaniedbywana dziewczynka zaczyna zwiedzanie nieruchomości i odkrywa ogród, który został zamknięty i zaniedbany. Wspomagana przez jednego z chłopców służby, zaczyna przywracać mu świetność, a w końcu odkrywa również kilka innych tajemnic dworu. Obejrzyj Tajemniczy ogród cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Tajemniczy ogród:

Cały film Tajemniczy ogród z 1993 roku (oryginalny tytuł filmu to The Secret Garden) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Agnieszka Holland. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Szarlatan z 2020 roku. Gatunki filmu Tajemniczy ogród z 1993r. to: dramat, familijny, fantasy. Widzowie ocenili ten film na 7.4 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Tajemniczy ogród online.

Filmy podobne do Tajemniczy ogród:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Tajemniczy ogród
15:44
15
44
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:26
Tajemniczy ogród -

Tajemniczy ogród cały film

Aby obejrzeć Tajemniczy ogród cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Tajemniczy ogród z 1993 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Secret Garden cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1993 roku, której widzowie dali ocenę 7.4/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Tajemniczy ogród gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Tajemniczy ogród gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Tajemniczy ogród cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się