Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Prodigy Opętany Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Prodigy Opętany po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Prodigy. Opętany cały film
Tweetnij

Prodigy Opętany cały film

Rok produkcji: 2019
Czas trwania: 1 godz. 32 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.1/10

Opis

Sarah (Taylor Schilling) niepokoi się dziwnym zachowaniem swego ośmioletniego syna. Pozornie Miles (Jackson Robert Scott) nie różni się od innych chłopców w tym wieku, a jednak może stanowić poważne zagrożenie dla całej rodziny. Sarah podejrzewa, że za tą mroczną przemianą stoją nadprzyrodzone siły. Pragnąc za wszelką cenę chronić syna, postanawia rozwikłać zagadkę jego opętania. Okazuje się, że wyjaśnienie tkwi w przeszłości, a wyprawa w minione lata to rajd po świecie nieznającym granicy między wyobraźnią a rzeczywistością. Czego dowie się Sarah i czy uda jej się ocalić Milesa? Obejrzyj Prodigy Opętany cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Prodigy. Opętany:

Cały film Prodigy. Opętany z 2019 roku (oryginalny tytuł filmu to The Prodigy) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Kanada, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Nicholas McCarthy. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Prodigy. Opętany z 2019r. to: horror, dreszczowiec. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.1/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Prodigy. Opętany cały film online.

Filmy podobne do Prodigy Opętany:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Prodigy. Opętany
16:20
16
20
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:52
Prodigy. Opętany -

Prodigy. Opętany cały film

Aby obejrzeć Prodigy. Opętany cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Prodigy. Opętany z 2019 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Prodigy cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2019 roku, której widzowie dali ocenę 6.1/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Prodigy. Opętany gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Prodigy. Opętany gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Prodigy. Opętany cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się