Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Gorączka sobotniej nocy Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Gorączka sobotniej nocy po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Gorączka sobotniej nocy cały film
Tweetnij

Gorączka sobotniej nocy cały film

Rok produkcji: 1977
Czas trwania: 1 godz. 59 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.7/10

Opis

Codzienne życie Tony’ego Manero pracującego w sklepie chemicznym przeplata się z sobotnimi wypadami na dyskoteki, które pozwalają mu oderwać się od szarej codzienności. Tylko tam słyszy pochwały i komplementy z powodu swoich wspaniałych umiejętności tanecznych. Tony oraz inni jego przyjaciele marzą o wyprowadzeniu się na Manhattan, jednak nie mają na to większych szans, gdyż nie są wykształceni. Głównym wątkiem filmu jest znajomość Tony’ego ze Stephanie, która ćwiczyła w dyskotece odwiedzanej przez Manero. Stephanie opowiadała młodemu tancerzowi o Manhattanie, gwiazdach i życiu o którym Tony marzył. Obejrzyj Gorączka sobotniej nocy cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Gorączka sobotniej nocy:

Cały film Gorączka sobotniej nocy z 1977 roku (oryginalny tytuł filmu to Saturday Night Fever) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser John Badham. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Strefa zrzutu z 1994 roku. Gatunki filmu Gorączka sobotniej nocy z 1977r. to: muzyczny, dramat. Widzowie ocenili ten film na 6.7 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Gorączka sobotniej nocy online.

Filmy podobne do Gorączka sobotniej nocy:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Gorączka sobotniej nocy
17:35
17
35
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:34
Gorączka sobotniej nocy -

Gorączka sobotniej nocy cały film

Aby obejrzeć Gorączka sobotniej nocy cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Gorączka sobotniej nocy z 1977 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Saturday Night Fever cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1977 roku, której widzowie dali ocenę 6.7/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Gorączka sobotniej nocy gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Gorączka sobotniej nocy gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Gorączka sobotniej nocy cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się