Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Temple Grandin Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Temple Grandin po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Temple Grandin cały film
Tweetnij

Temple Grandin cały film

Rok produkcji: 2010
Czas trwania: 1 godz. 48 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.7/10

Opis

Nagrodzona siedmioma statuetkami Emmy historia autystycznej kobiety, która mimo przeciwności losu osiągnęła w życiu sukces i spełniła swoje marzenia. Temple Grandin (Claire Danes) urodziła się z autyzmem i zaczęła mówić dopiero w wieku czterech lat. Dziewczynka miała trudności w szkole i nie radziła sobie w kontaktach z innymi ludźmi. Zawsze jednak mogła liczyć na wsparcie ze strony matki (Julia Ormond), która robiła wszystko, by córka prowadziła normalne życie. Temple dużo czasu spędzała na farmie wujostwa, gdzie nauczyła się miłości i współczucia dla zwierząt. Jako dorosła kobieta zaangażowała się w propagowanie wiedzy o autyzmie i właściwym traktowaniu zwierząt rzeźnych. Zaprojektowała wiele specjalnych urządzeń do humanitarnego ich uboju. Jej działania zostały docenione m.in. przez międzynarodową organizację PETA. Dziś jest cenionym naukowcem - profesorem na Stanowym Uniwersytecie w Kolorado. Obejrzyj Temple Grandin cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Temple Grandin:

Cały film Temple Grandin z 2010 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Mick Jackson. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Bodyguard z 1992 roku. Gatunki filmu Temple Grandin z 2010r. to: dramat, historyczny. Widzowie ocenili ten film na 7.7 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Temple Grandin online.

Filmy podobne do Temple Grandin:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Temple Grandin
16:34
16
34
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:22
Temple Grandin -

Temple Grandin cały film

Aby obejrzeć Temple Grandin cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Temple Grandin z 2010 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Temple Grandin gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Temple Grandin gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Temple Grandin cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się