Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Idealny facet dla mojej dziewczyny Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Idealny facet dla mojej dziewczyny po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Idealny facet dla mojej dziewczyny cały film
Tweetnij

Idealny facet dla mojej dziewczyny cały film

Rok produkcji: 2009
Czas trwania: 2 godz.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 4.5/10

Opis

Najnowszy film teamu Konecki i Saramonowicz - twórców "Testosteronu" i "Lejdis", największych polskich hitów kinowych ostatnich lat - opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy Kostek (Marcin Dorociński) spotyka Lunę (Magdalena Boczarska), nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego "drugą połówką pomarańczy". Problem w tym, że Lunę i Kostka dzieli tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem. Obejrzyj Idealny facet dla mojej dziewczyny cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Idealny facet dla mojej dziewczyny:

Cały film Idealny facet dla mojej dziewczyny z 2009 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: . Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Tomasz Konecki. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Listy do M. 3 z 2017 roku. Gatunki filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny z 2009r. to: komedia, romans. Film został oceniony przez widzów na ocenę 4.5/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Idealny facet dla mojej dziewczyny cały film online.

Filmy podobne do Idealny facet dla mojej dziewczyny:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Idealny facet dla mojej dziewczyny
17:20
17
20
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:20
Idealny facet dla mojej dziewczyny -

Idealny facet dla mojej dziewczyny cały film

Aby obejrzeć Idealny facet dla mojej dziewczyny cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Idealny facet dla mojej dziewczyny z 2009 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Idealny facet dla mojej dziewczyny gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Idealny facet dla mojej dziewczyny gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Idealny facet dla mojej dziewczyny cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się