Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Nasza Niania jest Agentem Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Nasza Niania jest Agentem po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Nasza Niania jest Agentem cały film
Tweetnij

Nasza Niania jest Agentem cały film

Rok produkcji: 2010
Czas trwania: 1 godz. 34 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.8/10

Opis

Bob Ho jest nieszkodliwym sprzedawcą, który ukrywa przed swoją przyjaciółką, że jego prawdziwe zadanie to ratowanie świata. Jest bowiem agentem CIA budzących postrach pośród wszelkiej maści przestępców. Ale tak naprawdę marzy mu się już spokojna emerytura u boku Gillian… Bob co prawda z łatwością radzi sobie z bandziorami, ale czy poradzi sobie z trójką zwariowanych dzieci Gillian, którymi będzie się musiał zaopiekować? Zresztą nie całkiem przyjaźnie do niego nastawionych? Na dodatek na horyzoncie pojawią się rosyjscy terroryści mający w zanadrzu super intrygę, która może wprowadzić chaos w kraju. Obejrzyj Nasza Niania jest Agentem cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Nasza Niania jest Agentem:

Cały film Nasza Niania jest Agentem z 2010 roku (oryginalny tytuł filmu to The Spy Next Door) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Brian Levant. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Kochany urwis 2 z 1991 roku. Gatunki filmu Nasza Niania jest Agentem z 2010r. to: akcji, komedia, familijny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.8/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Nasza Niania jest Agentem cały film online.

Filmy podobne do Nasza Niania jest Agentem:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Nasza Niania jest Agentem
15:56
15
56
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:30

Nasza Niania jest Agentem cały film

Aby obejrzeć Nasza Niania jest Agentem cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Nasza Niania jest Agentem z 2010 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Spy Next Door cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2010 roku, której widzowie dali ocenę 5.8/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Nasza Niania jest Agentem gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Nasza Niania jest Agentem gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Nasza Niania jest Agentem cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się