Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa cały film
Tweetnij

Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa cały film

Rok produkcji: 2012
Czas trwania: 1 godz. 42 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 4.3/10

Opis

Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji. Obejrzyj Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa:

Cały film Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa z 2012 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Wiktor Skrzynecki. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa z 2012r. to: science fiction, przygodowy. Film został oceniony przez widzów na ocenę 4.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa cały film online.

Filmy podobne do Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa
17:05
17
05
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:47
Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa -

Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa cały film

Aby obejrzeć Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa z 2012 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się