Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Sanctum Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Sanctum po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Sanctum cały film
Tweetnij

Sanctum cały film

Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 1 godz. 48 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.0/10

Opis

Grupa płetwonurków wyrusza na ekspedycję do gigantycznego systemu jaskiń. Są wśród nich doświadczony speleolog Frank McGuire, jego syn Josh oraz sponsor wyprawy Carl Hurley. Wraz z nadejściem tropikalnej burzy ekipa zostaje odcięta od wejścia do kompleksu. Uczestnicy muszą znaleźć wyjście ze stopniowo zalewanych korytarzy. Zagłębiają się w niezbadane odcinki labiryntu, uciekając przed nieustępliwą zimną wodą. Przy kończących się zapasach i rosnącym strachu próbują wraz z biegiem podziemnej rzeki dotrzeć do wyjścia z pułapki. Obejrzyj Sanctum cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Sanctum:

Cały film Sanctum z 2011 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone, Australia. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Alister Grierson. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Sanctum z 2011r. to: akcji, dreszczowiec. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.0/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Sanctum cały film online.

Filmy podobne do Sanctum:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Sanctum
17:13
17
13
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:01

Sanctum cały film

Aby obejrzeć Sanctum cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Sanctum z 2011 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Sanctum gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Sanctum gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Sanctum cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się