Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Jabłka Adama Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Jabłka Adama po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Jabłka Adama cały film
Tweetnij

Jabłka Adama cały film

Rok produkcji: 2005
Czas trwania: 1 godz. 34 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.4/10

Opis

Do wiejskiego kościółka przybywa w ramach resocjalizacji neofaszysta Adam. Ivan, miejscowy pastor, który opiekuje się skazańcami ma specyficzne podejście do bliźnich. Proponuje Adamowi, by zrobił coś dobrego dla innych. Pierwszym zadaniem przybysza ma być upieczenie szarlotki. Jabłka musi zerwać sam z jabłoni rosnącej przed kościołem. Kiedy ptaki, robactwo a nawet pioruny niszczą drzewo, pastor wierzy, że to Szatan wystawia ich na próbę. Adam uważa jednak, że zło nie istnieje, wobec czego sprawcą nieszczęścia może być tylko Pan Bóg. Kiedy pastor popada w kryzys wiary, na plebanię przybywają nieproszeni goście, a chaos sięga zenitu, kiedy okazuje się, kto naprawdę sprowadził plagę na jabłonkę. Obejrzyj Jabłka Adama cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Jabłka Adama:

Cały film Jabłka Adama z 2005 roku (oryginalny tytuł filmu to Adams æbler) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Dania, Niemcy. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Anders Thomas Jensen. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Jabłka Adama z 2005r. to: dramat, komedia, kryminalny. Widzowie ocenili ten film na 7.4 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Jabłka Adama online.

Filmy podobne do Jabłka Adama:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Jabłka Adama
15:33
15
33
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:07

Jabłka Adama cały film

Aby obejrzeć Jabłka Adama cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Jabłka Adama z 2005 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Adams æbler cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2005 roku, której widzowie dali ocenę 7.4/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Jabłka Adama gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Jabłka Adama gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Jabłka Adama cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się