Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

80 milionów

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film 80 milionów po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
80 milionów cały film
Tweetnij

80 milionów cały film

Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 1 godz. 42 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.6/10

Opis

Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową akcję wyprowadzenia z wrocławskiego banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim konto zostanie zablokowane. Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa podążają za nimi krok w krok. Rozpoczyna się pasjonująca rozgrywka, w którą zostają zaangażowani duchowni i... cinkciarze. Każda ze stron ma asy w rękawie. Obejrzyj 80 milionów cały film po polsku już teraz.

O całym filmie 80 milionów:

Cały film 80 milionów z 2011 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Waldemar Krzystek. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Fotograf z 2014 roku. Gatunki filmu 80 milionów z 2011r. to: akcji, dramat, historyczny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.6/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć 80 milionów cały film online.

Filmy podobne do 80 milionów:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj 80 milionów
17:03
17
03
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:45
80 milionów -

80 milionów cały film

Aby obejrzeć 80 milionów cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. 80 milionów z 2011 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

80 milionów gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie 80 milionów gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć 80 milionów cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się